Vstupenka do zajímavé společnosti.

INSPIRACE   KAPKA REBELSTVÍ    ÚSMĚV    RADOST ŽÍT A S NÁMI BÝT

Zdeněk Šmíd
Příspěvek - KAPKA REBELSTVÍ (1)

 


 

 Zdeněk Šmíd
Dobrý den,

nevím jak se tak stalo, ale faktem zůstává, že jsem dostal lupen do Lupenu a je také na mně, abych vyjádřil, co mne jako rodiče dítěte nejvíce těší, trápí, z čeho mám radost či obavy. Jen doufám, že můj příspěvek nezůstane osamocený a objeví se zde podněty, připomínky a vlastní zkušenosti čtoucích. A to je také můj názor na smysl podobné rubriky na stránkách školky. Jako každý rodič, i já mám snahu najít pro své dítě to nejlepší, pro co nejkvalitnější vstup do toho opravdového života. Proto také sbírám informace o edukačních a terapeutických přístupech, postupech a zkušenostech, stejně jako o možnostech vzdělávání pro naše děti. Pokud bude zájem, rád se o ně na těchto stránkách podělím.
 Myslím si osobně, že je to oblast, která by mohla zajímat všechny rodiče. Co vlastně s našimi dětmi poté, co opustí školku a přejdou do školy? Zde je oblast, ve které cítím určité informační vakuum. Nejde zde ani tak o principy a postupy učení, ale i o to, jak zajišťovat nadále komplexní rozvoj osobnosti dítěte. Rád bych požádal rodiče dětí, jejichž ratolesti již krok do školy udělaly, aby se podělili na těchto stránkách o zkušenosti, co čeká budoucí školáky. Pokud budou příspěvky z více škol, bude jen lépe, neboť si tak budeme moci udělat přesnější představu o tom, kam s dítětem při další cestě ke vzdělávání. 


Jana Malá                                                
Jako první dostal lupen pan Šmíd.Takže vstupenku má a my se těšíme jak rozčeří hladinu:))Děkuji ,že jej přijal a při symbolickém předání u mě v ředitelně měl v očích tu správnou jiskru pro novou výzvu.A o tom to přesně je! Chtít! Děkuji.

 
Lucie Hochmajerová
         Dívám se dívám a zpočátku nevěřím vlastním očím. Ty však mají pravdu a Lupen právě odstartoval svou kariéru. Kdo bude jako první mít tu čest , zatím níkdo z nás netuší. Impulz může přijít od kohokoli. Nejspíš to bude od někoho, kdo se nebojí sem pořádně šlápnout a této vstupenky plně využít.

Na závěr si dovoluji udělit první ocenění a to zrovna nejvyšší.
Zlatý Lupen pro paní ředitelku. Vše směřuje k pohybu věcí i myšlenek. :o)

Tak to pořádně rozjedem.


Jana Malá                                                
Paní ředitelko,už je čas!!! Hujersky chronicky známá a pouze funkčně modifikovaná hláška mě provázela od paní učitelky Lucie několikrát denně.Své intervence stupňovala i zvednutým ukazováčkem a vyžadovala můj příspěvek a spuštění nové kategorie na našich stránkách Lupen.Vymyslela jste si to,tak pište! :) Milá Lucie,právě tak činím:)) Je poslední den prvního měsíce roku a symbolika konce a nového začátku je čas lupenní. Proč Lupen? Je to vstupenka na setkávání se zajímavými lidmi,nejen z oboru,kteří s námi sdílí náš příběh školičky Blanické a dnes mě napadlo,že by to mohlo být i ocenění...Ty tři tečky znamenají,že už stačilo úvodu,aby se nenaplnilo "opak dobrého,je dobře míněno" :)Děkuji a příště vyrážíme do společnosti. V duchu motta tajemstvím štěští je pohyb. 

                                                                                                                                                                                                                   

test
15.5.18 / 15:02:00
test